Loading

JR Holding zadebiutował na GPW Chce dotrzeć do nowych inwestorów Puls Biznesu pb.pl

jr holding asi

Wejście na GPW daje nadzieję na przyciągnięcie nowej grupy inwestorów – większych, instytucjonalnych, niezainteresowanych podmiotami z NewConnect, który gromadzi głównie inwestorów indywidualnych. Spółka przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW. Zamierza dotrzeć do nowej grupy inwestorów.

– Jako alternatywną spółkę inwestycyjną trzeba nas wyceniać średnio- i długoterminowo, bo właśnie takie są nasze inwestycje w spółki portfelowe. Chcemy cały czas budować wartość portfela, aby inwestorzy byli ponadprzeciętnie zadowoleni z naszych wyników. W portfelu mamy ponad 40 spółek i się rozpędzamy – powiedział January Ciszewski, prezes JR Holding. Jest spółką inwestycyjną notowaną na rynku NewConnect od listopada 2012 r. Emitent planuje również przenieść notowania na rynek główny GPW w Warszawie.

Nowa strona internetowa www.JRHolding.pl

Z pewnością ułatwia nam to coraz silniejsza marka Wiadomości dla inwestorów jako silnego i skutecznego partnera biznesowego.” – podsumowuje Prezes Ciszewski. Pod koniec lutego 2023 r. JR Holding poinformował o uzyskaniu decyzji Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzeniu prospektu emisyjnego sporządzonego w celu przejścia z małego rynku do notowań na głównym parkiecie GPW.

  1. Chcemy cały czas budować wartość portfela, aby inwestorzy byli ponadprzeciętnie zadowoleni z naszych wyników.
  2. Z pewnością ułatwia nam to coraz silniejsza marka JR HOLDING ASI jako silnego i skutecznego partnera biznesowego.” – podsumowuje Prezes Ciszewski.
  3. Zamierza dotrzeć do nowej grupy inwestorów.
  4. „Zgodnie z naszą filozofią biznesową inwestujemy w ludzi i stawiamy na liderów.
  5. Filarami wzrostu mają być inwestycje w obszarze nowych mediów, energii odnawialnej, digital business, gier komputerowych oraz biotechnologii.

Jednym z głównych celów zaktualizowanej strategii rozwoju JR HOLDING ASI S.A. Jest osiągnięcie wartości aktywów w portfelu inwestycyjnym do końca 2022 r. W wysokości 3 mld zł. Spółka planuje też rozpoczęcie inwestycji w projekty zagraniczne m.in. Z Unii Europejskiej oraz ze Stanów Zjednoczonych, a także w podmioty z potencjałem ekspansji globalnej.

JR HOLDING ASI aktualizuje strategię rozwoju na lata 2020-2022

Emitent zamierza dokonać sprzedaży wszystkich nieruchomości, czego konsekwencją będzie uwolnienie zamrożonej gotówki oraz zniwelowanie długu Spółki do zera. Chce zrealizować wyjścia częściowe lub całkowite z niektórych projektów oraz reinwestować środki w spółki o ponadprzeciętnym potencjalne wzrostu. Filarami wzrostu mają być inwestycje w obszarze nowych mediów, energii odnawialnej, digital business, gier komputerowych oraz biotechnologii. Dzięki zaangażowaniu w perspektywiczne projekty udało nam się zanotować ponadprzeciętny wzrost wartości posiadanych aktywów, co zaowocowało istotnym zwiększeniem kapitalizacji Spółki. Cele, które sobie założyliśmy na kilka lat do przodu, zrealizowaliśmy już w połowie 2020 r., więc podjęliśmy decyzję o aktualizacji strategii rozwoju.” – mówi January Ciszewski, Prezes Zarządu Spółki JR HOLDING ASI S.A.

jr holding asi

JR Holding koncentruje się na działalności inwestycyjnej. Na celownik bierze zwłaszcza firmy rozwijające projekty z obszarów takich jak cyfrowy biznes, odnawialne źródła energii, gry komputerowe, medycyna i biotechnologia, deeptech, przemysł kosmiczny i nowoczesne media. JR Holding ASI zadebiutowała na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie.

GPW: w sprawie zawieszenia i wykluczenia z obrotu na Głównym Rynku GPW certyfikatów…

Dużym parkiecie i 18., która prowadzi działalność inwestycyjną. Akcje spółki były notowane na NewConnect. „Zgodnie z naszą filozofią biznesową inwestujemy w ludzi i stawiamy https://www.investorynews.com/reyting-pamm-schetov-2/ na liderów. Jestem niezwykle zadowolony, że pomimo wielu trudności w gospodarce wynikających z trwającej pandemii, udaje nam się pozyskiwać tak dobrze rokujące projekty.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir