Ana Sayfa
Firmamız
Araçlarımız
Fiyat Listesi
Linkler
Online Rezervasyon
İletişim

Şu an sitede 2 ziyaretçi var

 

 

 

 

 ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI

Araç kiralama ile ilgili olarak genel bazı kurallar aşağıda belirtilmiştir. Lütfen okuyunuz.

EHLİYET VE YAŞ:
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.


KİRALAMA SÜRESİ:
En az 3 gündür. Uzun kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR:
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahildir. % 18 KDV (katma değer vergisi) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. Port bagaj istek üzerine günlüğü 4 EURO' ye kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla çocuk koltuğu kiralanabilir, günlüğü 2 EURO' dır.


ÖDEME:
Kiralama anında toplam kira bedeli tahsil edilir. Gecikme halinde her ek saat için uygulanan ücretin 3/1'i alınır . Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli Visa, Diners, Eurocard, Master Card sahiplerinden depozit koşulu aranmaz.


SİGORTA:
Tüm araçlarımız yeni model olup full Rent a Car kaskoludur.


FERDİ KAZA SİGORTASI:
İstek halinde günlük şahıs başına 15 EURO dır.


TESLİM BIRAKMA:
Buse Rent A Car bürolarının bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir.Buse Rent A Car bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır


TRAFİK CEZALARI:
Trafik cezaları müşteriye aittir. Araçların trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kira süresine dahil edilir.Buse Rent A Car zorunlu durumlarda önceden haber vermeksizin bu koşulları ve bilgileri değiştirebilir. Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Rent A Car Antalya - Antalya Car Rental

 

DE - EN
Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cad. (Talya Oteli Karşısı) Cihat Kadıgil Apt. No: 65-3 ANTALYA / Tel:0242 248 93 00 / GSM:0532 218 04 07
Web Tasarım