Ana Sayfa
Firmamız
Araçlarımız
Fiyat Listesi
Linkler
Online Rezervasyon
İletişim

Şu an sitede 38 ziyaretçi var

 

 

 

 

 ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI

Araç kiralama ile ilgili olarak genel bazı kurallar aşağıda belirtilmiştir. Lütfen okuyunuz.

EHLİYET VE YAŞ:
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.


KİRALAMA SÜRESİ:
En az 3 gündür. Uzun kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR:
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahildir. % 18 KDV (katma değer vergisi) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. Port bagaj istek üzerine günlüğü 4 EURO' ye kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla çocuk koltuğu kiralanabilir, günlüğü 2 EURO' dır.


ÖDEME:
Kiralama anında toplam kira bedeli tahsil edilir. Gecikme halinde her ek saat için uygulanan ücretin 3/1'i alınır . Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli Visa, Diners, Eurocard, Master Card sahiplerinden depozit koşulu aranmaz.


SİGORTA:
Tüm araçlarımız yeni model olup full Rent a Car kaskoludur.


FERDİ KAZA SİGORTASI:
İstek halinde günlük şahıs başına 15 EURO dır.


TESLİM BIRAKMA:
Buse Rent A Car bürolarının bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir.Buse Rent A Car bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır


TRAFİK CEZALARI:
Trafik cezaları müşteriye aittir. Araçların trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kira süresine dahil edilir.Buse Rent A Car zorunlu durumlarda önceden haber vermeksizin bu koşulları ve bilgileri değiştirebilir. Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Rent A Car Antalya - Antalya Car Rental

 

DE - EN
Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cad. (Talya Oteli Karşısı) Cihat Kadıgil Apt. No: 65-3 ANTALYA / Tel:0242 248 93 00 / GSM:0532 218 04 07
Web Tasarım